Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Ha 9kor, ha hajnali 2kor fekszek le, minden egyes nap felkelek 4.30kor :/

Mi miatt lehet?



2018. jún. 3. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van csak én 3-kor ébredek fel és 6 körül tudnék visszaaludni, de akkor már nem lehet.
2018. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami lehet akkor zavar meg. Nálam pl. az van, hogy 3:30 körül ébredek fel, és rájöttem, a szomszédom akkor indul dolgozni és percekig járatja az autót a ház előtt. Egy ideig nem tudtam mi az oka, mert mire magamhoz tértem, pont elhúzott, viszont a hangokat alvás közben is halljuk, sőt még erősebben. Azóta már rutinosan felébredek már előtte valamivel, és feszít a tudat, hogy mindjárt kezdődik az autó morajlás. Valami zavaró tényező lehet van ott nálad is, ami még nem tudatosult. Sokat javított nálam a helyzeten, hogy nem az utca felé nyíló ablakot hagyom nyitva, hanem az udvarra nézőt. Csak ennek az az ára, hogy kevesebb friss levegő ér be hozzám a hálószobába, holott nagyon szeretem amikor érzem hogy jön be a levegő éjszaka. Én ráadásul mizofóniás vagyok, ergo gutaütést kapok minden tartós, idegesítő zajtól.
2018. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!