Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos úgy adódott hogy nem...

Sajnos úgy adódott hogy nem nagyon tudok ma aludni. Tudtok pár bevált tippet az ébrenmaradásra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz aludni? Reggel le tudsz feküdni?

Ne állj meg, max amíg iszol egy kávét de kávéból se ess át a ló másik oldalára, mert a nagyon sokadik kávé már inkább álmosságot csinál, nálam legalábbis. Ha megpihensz, vagy el is bóbiskolsz, szenvedsz reggelig. Nálam néha az fordult elő, hogy felkeltem reggel 8 fele de valamiért nem tudtam elaludni 2-3 óráig sem, aztán már nem is akartam, mert 4-kor kellett mennem dolgozni. Nekem a kajaszünet volt a halálom, ha 10 percnél tovább ettem elnyomott az álom, utána szenvedés volt már. Meg az első éjszaka is így volt, én napközben nem aludtam, ha munka közben pörgés volt akkor jól voltam, unalmasabb napon meg minden bajom volt.

2018. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!