Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte állandóan éhes vagyok....

Szinte állandóan éhes vagyok. Mit (t) egyek?

Figyelt kérdés

9 évig dohányoztam, februárban sikerült végre letennem. Viszont amióta nem cigizek, szinte mindig éhes vagyok.

Tegnap este 10-kor tele ettem magam, de annyira, hogy mozdulni nem tudtam, ma reggel 6kor meg arra ébredtem, hogy mindjárt éhen halok. :D

Napközben is ez van, eszek, kb fél-1 órát jól vagyok, aztán jön megint az éhségérzet.

Mit tehetnék ez ellen, mit egyek? Tartok tőle, hogy ez nem normális. Szerencsére egy deka plusz kiló se jött rám, mégis bosszantó ez az állandó éhség.


2018. jún. 4. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratula, hogy erőt vettél magadon, és letetted a cigit! :)

A rágót próbáltad már? Vagy rágcsálj zöldségcsíkokat (pl. répa, zeller), azok lefoglalnak, és menet közben is lehet enni őket.

2018. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rágót próbáltam, nem segített. Voltam már orvosnál, azt mondta, hogy ha érzem az éhséget, akkor igyak egy nagy pohár vizet, merthogy sokszor amikor éhesnek érzem magam, akkor valójában csak szomjas vagyok. Ment ez így pár napig, de reggel 8kor jól bekajáltam, közbe ittam a pohárnyi vizeket, de 11kor már szédültem az éhségtől. De a réparágcsálást kipróbálom, köszi szépen. :)
2018. jún. 4. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Répát és almát egyél!
2018. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Almát sajnos nem tudok, annyira savas (nekem), hogy nagyonnagyon érzékeny lesz utána a fogam. :D
2018. jún. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!