Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet valaki állandóan...

Mitől lehet valaki állandóan éhes?

Figyelt kérdés
egy reggel ugy keltem,hogy éhes vagyok.onnan kb 2óránként ennem kellet.égett a gyorom a fejem tetjéig,és volt egy rossz érzés itt a gyooromnál amig nem ettem tele magam nem mult el.a savlekötő után ez az érzés elmult de az éhség nem...éhes vagyok kaár gél orával kaja után.mitől lehet ez?nincs falási rohamom most,tk kenyeret szek és odafigyelek hmit mikor eszek,de igy is max 1 óra és ujra éhes vagyok.
2014. jan. 4. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak több szénhidrátot eszel a kelleténél, és az fokozza az éhségérzetet, de azért menj el orvoshoz és nézesd meg a cukrodat...
2014. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a cukrom okés,az inzulinom magas
2014. jan. 4. 18:32
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
nincs valami pszichés háttere? szeretetéhség, valaminek a pótlása az evés stb...
2014. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem,ezt kizárták a dokik,mert hízok is és nem enni akarok vagy zabálni,hanem korog a gyomrom és rosszul vagyok ha nem ehetek...
2014. jan. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!