Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájultál már el iskolában vagy...

Ájultál már el iskolában vagy máshol? Mit csináltak veled mire emlékszel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én személyesen nem, de kóruson sokszor előfordult, hogy valaki elájult a próbán. Amikor először történt ilyen, a karmester felkapta a kislányt, menyasszony pózban kivitte és az orvosiban lerakta. Kapott sütit meg vizet. Nekünk nem volt szabad megállni az éneklésben, persze.

Másodszor a hátsó sorokban ájult el egy lány, akkor már megszoktuk a jelenséget, befejeztük a dalt, a csajt felfektették az egyik székre, és felpakolták a lábát.

Harmadszor egy fiú ájult el, de nem volt ideje elesni,mert a korusvezeto ezek után már nagyon gyakorlott volt. Érdekes jelenet volt: a srác kb a harmadik sorban állt, és mikor meglátta a tanár, hogy dől, egyszerűen izomból meglökte a legelső sorban állót, aki a székére esett, és székkel együtt hátrább tolta az egész sort, és mielőtt a srác elesett volna, leült a székére.


Egyszer majdnem elájultam, épp lefelé lógtam, amikor felforrósodott a fejem, először lila labdákat láttam, aztán minden elsötétült, és úgy éreztem most le fogok esni, de nem engedhettem el, mert valaki ült alattam, és nem akartam ráesni. Szóval elengedtem, de célzottan estem, és végig magamnál voltam.

2018. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!