Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakivel már történt olyan...

Valakivel már történt olyan hogy bepisilt vagy bekakilt az iskolában. ( mit csináltak ha észrevették)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Velem szerencsére nem történt ilyen ...

Ma sajnos kijött egy kis, tényleg kicsi puki tesi közben a gyakorlat miatt (olyan testhelyzetben voltam hogy -...). A barátnőm volt a közelben, nem volt hangos ezért, sztem nemhalotta meg. Remélem ... :D xĐ

2011. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Veled történt már ilyen?
2011. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Még nem de nemtom bármi megtörténhet még
2011. szept. 6. 16:15
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

jajj velem csak a barátnőmnéél:)

annyira röhögtünk,hogy nembírta és a legjobb h az ágyba is ment:))amit persze nem vettek észre,mert megszáradt...a nadrágomról úgy tűntetem el,hogy volt egy pohár víz mellettem tettetem,hogy inni akarok majd kiöntötte véletlenül a padlóra és pont véletlenül beeleültem így mindenki azthitte víz xD

aztán lehúztam és hajszárítóval simán megszáradt :))

2011. szept. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
velem nem, de még általános elsőben...XD sose felejtem el, egyik osztálytársam 2vel ült előttem, és napköziben egyszer csak csurog valami..XD kínos volt neki :D:D 19F
2011. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
63%
Én Általános iskolás koromban 2.osztályosban bekakiltam
2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kokuten válasza:
54%
Ilyen oviban van sokszor, nem?
2014. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
51%
Velem tortént 15éves középiskolás fiú vagyok és órán felelés kőzben a táblánál álva a fizika tanár és az osztálytársaim elott behugyoztam annyira kellett nem engedett ki wc-re hogy nem birtam vissza tartani és az osztály arra a hangra lett egyszer csak figyelmes,hogy pisss! Behugyoztam a kék susogos orkannadrágomba ugy hogy vizeletem feltőrt és orkánnadrágomon lefolyt mindenki kiröhögött utána le kellett vetkőznom teljessen még a boxeromat is mert belehugyoztam abba is orkánnadragom uszott a vizeletemtől minden pisis lett rkinevettek cikizték a kukimat hogy mekkora meg,hogy szörös! Gondolj bele,hogy mekkora szégyen volt nekem gondolj bele ,hogy ott állok behugyozva az orkánnadrágom meg a boxerem hugyossan a földön és ott állok szörös kukimmal várva a tiszta ruhára az nem szégyen ha a barátod behugyozik 20 évesen az ágyba mitt tett volna a barátod ha 15 évesen behugyozik az orkán gatyájába kozépsuliban,és megalázó modon le kellett vetköznie teljesen még a boxerét is ! A társai előtt 15 évesen ott ál a szörös kukijával és kiröhögik velem megtörtént szégyelem is magam miatta azzal cikiztek az osztálytársaim hogy 17cm es a kukim irj ezekre valamit én is megértem a problémádat
2017. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Na már megint itt ez a susogós gatyás! Állandóan az orkángatyájával jön. Rengeteg kérdésnél olvastam, úgy látszik ez nála valami perverzió...


Amúgy én nem hugyoztam be iskolában, de volt több osztálytársam, akikkel elsőben, másodikban előfordult, hogy óra közben bepisáltak. Először csak a csobogást hallottuk, aztán egyértelmű volt mi történt. Nem volt nagy ügy, a tanár kiküldte az illetőt a mosdóba, hogy öltözzön át tronagatyába, addig ő nagyjából felmosta a tócsát. Ennyi. Utána minden folytatódott a megszokott kerékvágásban.

Bekakálásról nem tudok.

2018. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
#8 de az osztály előtt vetkôztél le?
2019. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!