Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Besüppedt az ágy a koliban,...

Besüppedt az ágy a koliban, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez már a 2.0-ás változat, azaz egyzser az ágytetőt már kicseréltem egy másikéval (rugós, felhajtható ágytető, alatta tároló, aka üres).

De olyan gagyi fajta az ágy, hogy ez is több helyen besüppedt. 182cm és 70kg vagyok, úgyhogy nem én vagyok nagydarab, hanem az ágy a gáz. Mit csináljak? Memóriahabos fedőmatrac tabu, mert felvenné az ágy formáját is.

Borzasztóan rossz így aludni, kérlek, segítsetek! :(



2018. jún. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Kikell baszni a koli ablakon az agyat
2018. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj a gondnoknak, hogy új ágyat szeretnél, a mi kolinkban mindig volt raktáron.
2018. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen, az a helyzet, hogy már szóltam, és azért cseréltük ki egyszer már a tetejét. De ez is ugyanolyan, mint az előző. És itt nagyon lassú az ügyintézés, addig pedig nem akarok fájó háttal járni-kelni.
2018. jún. 12. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy besüppedt, biztos ráfeküdtél!

Tréfára fordítva a szót, cselezd ki és fordíts meg.

2018. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!