Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fogyok, ha többet...

Mitől fogyok, ha többet eszem, mint eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 egész lány vagyok, 167 cm, 53 kiló. Már egy ideje /1,5 éve/ egészségesen táplálkozom. A fehér lisztet és cukrot az utóbbi 2-3 hónapban szinte teljesen kiiktattam az életemből. Mikor újra ettem a gyomrom nem birta befogadni, fájt, teltségérzetet adott.

Egy hete vírusos hasmenésben szenvedtem, 3 kilót fogytam. Akkor csak kiflit ettem napokig. Azóta visszatért az életembe a fehér liszt. Régen napi 2-3x ettem minden mentesen. Most viszont napi 5x eszem és van, hogy liszteset, cukrosat. Egy ideje nem voltam már éhes, de mostanában visszajött az éhség érzet. Láthatóan többet eszem, mégsem hízok, holott hízékony vagyok. (67 kiló voltam 4 éve)

Ez mitől lehet? Felgyorsult az anyagcsere? Köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 14. 01:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen gyorsul az anyagcsere, ha nem eszel tartalékol a szervezeted, nekem is ez volt évekig koplaltam majd muszáj volt elkezdenem enni egészségügyi okok miatt és elkezdtem fogyni...:D
2018. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!