Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet, hogy minél...

Hogyan lehet, hogy minél többet eszem, annál gyorsabban fogyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Évek ota a súlyom 61-62 kg volt. 3 éve fogytam közel 10 kg-t. A nyár kezdetekor ez lement 60kg-ra, de egy nap csak 2x ettem és nagyon keveset. Most napi 4-5x eszem (plusz gyümölcs), és a súlyom 58-59 kg. Amíg csak 2x ettem stagnált ez az állapot de most dekánként megy lejjebb. Valaki tudja, mi lehet ez? Köszönöm szépen 18/L

2017. júl. 8. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy most többet eszel? Az étkezések száma még nem jelent semmit.
2017. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A többszöri étkezés miatt felgyorsult az emésztésed.
2017. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyorsabbá válhatott az anyagcseréd és valószínűleg tudatlanban egészségesebben étkezel
2017. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos, hogy többet eszem. Most egy étkezésre eszek annyit kis túlzással, mint eddig szinte egész nap. köszi a válaszokat:)
2017. júl. 11. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!