Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minél többet eszek, annál...

Minél többet eszek, annál jobban fogyok. Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé stresszes vagyok (suli, család, bár leginkább a család, stb) és ilyenkor mindig eszek (kinek mi, valakinek a pakolás, na...) Nincs olyan óra, hogy nem ettem volna valamit, de akkor is minimum 4 szendviccsel kezdek... apumnál 3x többet eszek és van olyan is, amikor éjjel arra kelek fel, hogy majd éhen halok. Mindigis sokat ettem, de nem ennyire, illetve soha nem voltam elhízva sem, eddig szépen tartottam az 56-57 kilómat, de mióta egész nap csak eszek, akármennyire is hihetetlenül hangzik, 46,3 kilóra fogytam... Létezik egyáltalán, hogy egy ember ennyit eszik és így fogy? Mivel mindig is elég nehezen híztam, ezért fogyókúrára sosem volt szükségem, soha nem fordult meg még csak a fejemben sem... Mindigis jó étvággyal ettem meg a mekis kaját a barátnőim előtt, sosem titkoltam, de ez mostmár kezd elég durvára fordulni... gondolkoztam azon, hogy lehet azért, mert mivel folyton eszek, eléggé gyors lett az anyagcserém, deh... nem tudom... véleményeket kérhetek?(Nem nem azt kérem, hogy küldjetek orvoshoz, nagyon félek tőlük....)

21/L



2017. máj. 16. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem atöbb evéstől fogysz, ahhoz számodra nagyon rosszat kell enned s tudnál róla, ha mondjuk hasmenésed lenne vagy hánynál. Azt sem írtad, hogy az aktivitásod nőtt volna.

Azt tudom elképzelni, hogy a stressz komolyan bekavar, vagy hirtelen más okból rosszul emészted meg az ételt. Ha jól hasznosulna, nem fogyhatnál.

2017. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig az egyetlen értelmes megoldás az lenne, hogy elmégy orvsohoz és kivizsgáltatod magad, mert igen komoly problémák is lehetnek emögött, amit feltétlen kezeltetni kell.
2017. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehwt,hogy cukros vagy. Vagy nem megy a hasad mostanaban? Kb mennyi kaloriat eszel? Miketes hanyszor egy nap?
2017. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, a hiányzó részleteket leírom:

Annyival változott a napi aktivitásom, hogy a suliba menetelen kívül kb másfél órát sétikálok a kutyával, egyébként ha nem a suliban vagyok, akkor egész nap csak ülök a gép előtt, mert nem engedik, hogy segítsek a házimunkában, tehát pöffesztem a seggem csak (vagyis csak pöffeszteném)

Rendes ételeket eszek, tehát értem ez alatt a meleg, főtt kaját, mint pl a rizses hús, rakottak, de a jó zsíros magyar kajáknak sem mondok nemet..

Ne haragudj, nem tudom mennyi kalóriát viszek be, soha életemben nem érdekelt a kalória, nem is figyeltem

a székletem pedig teljesen átlagos, napi 1x megyek trónolni, az is vacsora után fél órával, többször nem érzem szükségét, nem szokott fájni sem a hasam, nem is megy

2017. máj. 16. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen cserélnék veled én ha már normálisan eszem már akkor elkezdek hízni nem is keveset, ezért állandóan éheznem kell. Én már hallottam olyat akinek bélférge volt és attól nemtudott hízni. Ebből nemtudom mennyi igaz.. Szerintem a genetikád is ilyen hogy nehezen hízol, ha orvoshoz mennél valamiféle étvágynövelőt vagy kalóriabombát adna neked (egyik ismerősöm is azt kapott).
2017. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hallottam a béférgesség és a nagy mértékű fogyás közti kapcsolatról.

Azt kell eldönteni, hogy mitől félsz jobban: az orvostól, vagy a beleidben élő máfél méteres galandféregtől.

2017. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ugye? Én nekem még mintha a biológia tanárom mondta volna, hogy elvileg eszel és a benned élő féreg megeszi a táplálékot ezért annak eselye sincsen a szervezetedben érvényesülnie. Egyik barátnőm is nagyon vékony, sose tudott hízni és nála is arra gyanakodtak de végül nem az volt a baja. De ezt érdemes minél hamarabb kivizsgáltattnod.
2017. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az más, ha valaki eszik, és nem hízik, az jó anyagcserét jelent, de ha valaki zabál, és fogy, az gond.
2017. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki magad lehet hogy fonálférges vagy.
2017. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Lehetsz férges de akár pajzsmirigy tulmüködéses is, ami nagyobb probléma.


Nekem utobbi volt, végül izotopos kezelést kaptam rá...

2017. máj. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!