Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Orvos fog...

Mitől lehet ez? Orvos fog majd kelleni?

Figyelt kérdés

Sokszor van az,hogy felkelek reggel 7-8 fele és egész délután álmos vagyok mikor lemegy a nap majd ki csattanok az energiától és nem vagyok álmos.

De ha 9 fele kelek nem tudok este aludni max másnap reggel 6 fele de még akkor sem vagyok igazán álmos.

Van hogy 1 napig nem alszom mert semmi álmosságot nem érzek és van,hogy 18 órákat alszok és pár óra ébrenlét után folytatom az alvást.

Mitől lehet ez az összevisszaság?

Mozgok mert takarítok,főzök,mosok vagy suliba járok vagy edzésre de még sem érzem álmosnak magam max ha nem csinálok semmi megerőltetőt akkor szoktam fáradt lenni de úgy se igazán megy az alvás.

Ha épp megy akkor meg mint már mondtam 15 órát alszok minimum!! Maximum 1 napot simán.

Nem értem.

17/L



2018. jún. 20. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alvási ciklusok borulnak fel, ami fiatal korban nem szokatlan, buli haverok pörgés lendület, azert alszol 15 òrát valamikor mert arra van szüksége éppen a szervezetednek , gondolom előtte meg kevés volt az alvás, ìrtad valamikor kimarad egy éjszakai alvás meg gondolom reggel délelőtt délután stb..ezzel nem kell orvoshoz menni , vissza kell szoktatni a szervezeted az esti alvás reggeli ébredésre..már ha zavar, de te még fiatal vagy nincs ezzel gond:-)
2018. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg segíthet valamilyen alvássegítő gyógynövényes tea vagy kapszula.
2018. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszereket tiltják tőlem a szüleim(kivéve ha tényleg extrém fontos) A teából meg mindig az ilyen kamillás vagy gyógynövényes vagy mézes teát mondják és nem szeretem azokat :D Egyébként este aludnék legszívesebben mert napközbe sok dolgom van/lenne (munka is) de van,hogy éjszakás vagyok így max nem alszom nappal és nem maradok le :D
2018. jún. 20. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Párom ugyanígy van.


Ráadásul neki a jó ötletei is éjszaka jönnek, így sokszor még éjjeli háromkor is dolgozik - csak az a bibi, hogy a munkahelyre fél kilencre be kell érnie :(

2018. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!