Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakai lábgörcs ami még ma...

Éjszakai lábgörcs ami még ma reggel is tart?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem,hogy a vádlim nagyon begörcsölt. A nagy görcs kiment belőle, viszont azóta enyhén görcsöl,mit kéne tennem?

Nem tudom mennyire befolyásolja,hogy szedek fogamzásgátlót,gondolom azért ez nem játszik közre,mert előtte teljes kivizsgáláson voltam.

Ha pihentetem semmit nem értek,ha rá állok vagy mozgatom vagy megfeszítem, egyből érzem a tompa fájdalmat.


2018. jún. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a görcstől kicsit meghúzódott az izom. Szedjél valamilyen magnéziumkészítményt. Most masszírozd át sportkrémmel.
2018. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, magnézium van is itthon,de valahogy a gyomrom nem bírja és hasmenésem lesz tőle,de azért újra megpróbálom.

Kenegetni fogom,nagyon köszönöm,minden jót!

2018. jún. 30. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,1es jól írja,magnéziumhiány okozhatja.
2018. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!