Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez minden reggel?

Miért van ez minden reggel?

Figyelt kérdés

Jó alvó vagyok, mindig is az voltam.

Mostanában reggelente úgy kelek, hogy iszonyat száraz a torkom, alig tudok nyelni. Ekkor gyorsan kimegyek vízért és 10 perc után elmúlik ez az érzés, de borzasztó kellemetlen erre kelni.

Másik nagy negatívuma, hogy a hangomból élek. Énekelek, felolvasok, beszélgetek 0-24ben. Van egy tiszta, egészséges hangszínem, ami most fátyolos lett. Énekelni például 1.5 oktávon belül tudok csak, ami nagyon kevés. Rekedtes a hangom sajnos és hamar kiszárad a torkom ha beszélnem kell.

Minden nap iszok eleget; 2 liter vizet.

Nem vagyok náthás, nincs begyulladva a torkom, sem a mandulám.


2018. ápr. 7. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem alszol tátott szájjal? Én most így jártam... Terhes vagyok, és sokat alszom háton, hiába próbálok oldalt elaludni, tök sokszor kelek háton, tátott szájjal. Hétvégén annyira kiszáradt a torkom emiatt, hogy azóta is be van gyulladva. Nekem fáj is nagyon, meg köhögök sokat nap közben,és a hangom katasztrófa. Lehet te is hasonlóan jártál,csak kicsit enyhébben,

Ejszaka sokszor felkelek inni pár korty vizet, reggel-este meleg mézes teát iszok, meg cukorkát szopogatok. Első pár napban ettem pár szem Strepfent, ami egész jó volt, de terhesen nem akarom azt se túlzásba vinni. Próbáld ki, hátha neked valami segít

2018. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!