Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy korhazban az egyik apolona...

Egy korhazban az egyik apolonak akartam adni egy 5 ezrest, de visszautasitotta azzal, hogy ne sertsem meg. Gaz vagyok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Lehet keveselte az ötöst! :))
2018. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom, kellemetlen volt mert en tenyleg lattam, hogy sokat segit es tudatni akartam, hogy megbecsulom, de nem fogadta el.


Amugy ez egy videki korhaz ahol nagyon keves a fizu, szoval az otezres "tobb itt", mint Bp-n

2018. júl. 1. 12:32
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem kevesellte nyilván. hanem úgy gondolt, hogy azért, mert normálisan végzi a munkáját, nem vár tőled plusz pénzt. Már azon is fel kell háborodni, ha egy eü-s nem fogadja el a pénzt?
2018. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló: gratulálok ehhez a következtetéshez, álljunk hozzá úgy minden egészségügyi dolgozóhoz, mint valami pénzéhes csőcselékhez.


Figyelj, nem mindenki fogadja el. Egyszerűen beleültették azt a mentalitást az emberek fejébe, hogy mindenképp adni kell, mert van egy kiterjedt hálapénzrendszer az idősebb orvosok körében, akik nem hogy nem fogadják el, hanem el is kérik a pénzt. De ez nem azt jelenti, hogy más is elvárja, akár orvos akár nővér. Tapasztalatból mondom, hogy néha egy kézzel fogható kedveskedésnek (virág, csoki, bármi) jobban örülnek illetve örülök, ha mindenképp a háládat szeretnéd kifejezni. Volt, hogy egy hölgy, akit hazaengedtünk 1 hét múlva süteménnyel tért vissza, szívesen fogadtuk a kedvességét.

2018. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jaa én nem vagyok felháborodva, csak inkább kellemetlen volt, mert nem azért adtam neki, mert úgy nézett ki, hogy rászorult, csak tényleg sokat segített
2018. júl. 1. 19:23
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
igen, gáz, nem kell nekik pénzt adni...
2018. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz. Te a kor es a magyarok tobbsegenek az elvarasanak akartal megfelelni, o meg a lelkiismeretenek. Tisztelendo mindenkeppen.
2018. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Édesanyám apólónő. Ők a legtöbbször úgy kapnak paraszolvenciát, hogy mikor a beteget kiengedik egy borítékba átnyújtja a nővéreknek vagy odaadja a teljes összeget a főnővérnek, hogy ossza el azok között, akik segítettek neki. De ha pénzt nem is fogadnak el akkor valami finom bonbon, lekvár, sütemény vagy hasonló is sokat jelent nekik :)

És nem vagy gáz, nagyon kedves volt tőled! ^^

2018. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem vagy gáz. Valószínűleg az ápoló nem ért egyet a hálapénzzel. Én két éve a Szent Imre Kórházban szerettem volna adni tízezer forintot egy doktornőnek, aki nagyon sokat tett értem, de azt mondta, hogy erre semmi szükség. Ha szeretném kifejezni a hálámat, írjak a kórház főigazgatójának egy levelet, hogy milyen segítőkészek voltak az osztály dolgozói. Vannak még normális orvosok, nővérek, ápolók :)
2018. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
En mar kb 20 eve mindig sikertelenul probalkozom halapenzzel a korhazi novereknel. Nem tudom mi az oka. Az talan, hogy annyira sosem voltam sulyos allapotban, hogy egyeni gondoskodasra szorultam volna. (ezidaig)
2018. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!