Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok örökké álmos?

Miért vagyok örökké álmos?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés az, h miért vagyok még akkor is álmos ha kipihenem magam. pl.: tegnap felkeltem, megreggeliztem, álmoslettem, aludtam délig... nem volt kedvem ebédelni, így megnéztem egy filmet, és csak utánna ebédeltem, de ebéd után megint álmos voltam (meg amúgy filmnézés közben is) estére úgy nagyjából felébrettem, és 1 ig felbírtam lenni... de utánna megint mint akit fejbevertek.. :/ miért van ez?
2010. jún. 18. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

na pont tegnap volt olyan az időjárás, hogy még én is széjjel voltam csúszva teljesen. pedig amúgy ha minden oké, akkor pattogok mint egy gumilabda :D


alacsony volt a légnyomás, és ez ilyen fejbekólintóan hat az arra érzékenyeknél.

2010. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ez vigasztal, nekem az egész életem ilyen. állandóan álmos vagyok.
2010. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan oka lehet:


-vitaminhiány,

-depresszió, egyéb pszichés okok (levertség, rosszkedv),

-szervi panaszok (pl. a háttérben lehet pajzsmirigy-betegség),

-beszedett gyógyszer mellékhatása,

2010. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a kipihenni magadat akkor, ha már teljesen kimerült vagy, egyszerűen csak alvással már nem tudod! (előzőhöz)
2010. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyakor ***** válasza:

A több többet kíván.

Aludj egyszer csak 6-7 órát egy este, és ne 10et meg ilyesmi. Én is akkor szoktam fáradt lenni, ha sokat alszok.Próbáld meg, sokat nem veszthetsz.

19/F

2010. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Elnézést az offért, de) 13.50, ha sima alvással nem lehet, akkor mit kell tenni?
2010. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13.50 vagyok:

A kiváltó ok megszűntetésével (kimerültség vitaminhiány miatt - vitaminpótlás, belszervi betegség -kikezelése). Az alvás akkor hoz eredményt, ha pár napig kevesebbet aludtál a szokásosnál.

2010. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!