Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Még most sem érzem jól magamat...

Még most sem érzem jól magamat, ez normális? (másnaposság)

Figyelt kérdés

Tegnap este valamiért nem is ittam olyan sokat, mégis teljesen megártott. Hazaértem és iszonyat sokat hánytam, csomó mindenre nem emlékszek, ma reggel is hánytam. Egyfolytában iszok, valamennyit eszek is, sokat alszok, de a szédülés semmit nem enyhül.

Normális ez? Mit tudok tenni ez ellen?


A válaszokat előre köszönöm!



2018. júl. 15. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanába voltak az Metilalkohol mérgezések, ha nem leszel jobban, menj ügyeletre.
2018. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem emlékszel arra, hogy valójában többet ittál, mint amire emlékszel. Na meg lehet, hogy valami pancsolt szrokat ittál össze...


a szédülésnek viszont már el kellett volna múlnia, bár a dehidratáltságod segítheti, hogy szédelegsz... vagy ki tudja mi volt a piádban...

2018. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet alkohol mergezes a legjobb modszer cukros viz vagy limonade jo cukrosan,sok viz az bontja az alkohol
2018. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Holnapra már nem lesz bajod. Fáradt lehettél, ha nem ittál túl sokat, mégis ilyen szarul vagy. Már rég komoly bajod lenne, ha megmérgeztek volna valamivel is.
2018. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de tényleg nem igazán értem mi a probléma. Az olyan üzenetekre meg nem is fogok válaszolni, ahol a nevemet kérdezik, nem véletlenül nem látható. De ha az érdekel, 16/f vagyok. Ritkán iszok, ha iszok is, mértéktartóan. Ezért sem tudom miért van ez velem.


A nap közben mondta valaki, hogy lehet nem sima cigit szivtam, ez lehet az oka a mostani állapotomnak. (Nem cigizek, csak a haveroméba szívtam bele párat..)

2018. júl. 15. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, NE válaszolj neki, nem anyukád ő, hogy elszámoltasson.


Amúgy vszeg valami szrt ittál :( Egyszer velem is megesett.


1! üveg sörtől széthánytam magam, pedig az csak 3 dl volt. Vszeg lejárt, romlott vagy tettek bele valamit :(

2018. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De a füves cucc is okozhat ilyent, én egy sima cigitől másnap azt hittem, fejre állok :(
2018. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!