Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két napig tartó másnaposság...

Két napig tartó másnaposság normális?

Figyelt kérdés
Szombaton buliban voltam... tegnap hajnali négyig nyomtuk... finoman szólva berúgtam, te tegnap reggelre max. ha 4 óra hosszát aludtam, így egész nap kómás voltam. Tegnap este már fél kilenckor lefeküdtem, aludtam ma reggelig, de még mindig tompa vagyok, koncentrációzavaraim vannak. Ez így normális?
2011. szept. 26. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem tudsz másnaposnak lenni:) Neten olvass utána, milyen praktikák vannak másnaposság ellen. Nekem ami tuti beválik, az az, ha pl. otthon melegítünk, akkor ott iszok rendesen, de lent a szórakozóhelyen már csak ásványvizet iszok. A hangulatom megvan, épp addigra megy ki a "hatás" mire megyek haza. De ha végig inni akarsz, akkor is igyál lefekvés előtt egy hatalmas nagy pohár vizet. Mert az alkohol kivonja a szervezetből a vizet és a vitaminokat. A vitamin pótlásra másnap azonnal kezdj 100 % -os gyümilével, én mindig narancsot iszok, helyre szokott hozni. A zöld tea is nagyon hasznos, kipucolja a szervezetből a méreganyagokat. De ha nem vagy gyógyteás, igyál/egyél minél több vitaminforrást. Sokan a húslevesre esküsznek, az is jó. És enni kell. Ha nem kívánsz semmit sem, akkor is, legalább egy kis levest.

És igen, létezik két napos másnaposság :) gondolom keverted a piákat..azt sem szabad..

2011. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ohóó Jó darabig semmi bajom nem volt másnap az alkoholtól, majd az utóbbi időben nem ritka a 3-4 napos másnaposság se. És mindhez igazán be se kell rúgni.
2011. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél savanyùkàposztàt, vagy leveseket és valóban sok folyadékot kell innod.Na ezért nem kell inni, most jobb?:):)
2011. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!