Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Masodik napja vagykk masnapos...

Masodik napja vagykk masnapos normalis?

Figyelt kérdés

Penteken nagyon jol sikerult egy hazibuli es kb a sarga foldig ittam magamat...de keverve mindent sajnos:((

Tegnap nagyon szarul voltam..ma is...ket napja hanyok akarmit eszek..szetmegy a fejem is..

Ez normalis?



2015. nov. 8. 12:10
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt h 16/l
2015. nov. 8. 12:15
 2/59 anonim ***** válasza:
71%
Gratula, biodrog is volt benne?!
2015. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
47%
Gratulálok! 16 évesen, büszke lehetsz magadra hogy a "sárga földig" leittad magad. Tudod mértékkel is lehetne inni, az nőiesebb lenne!
2015. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Jo tudom en se vagyok ra buszke..
2015. nov. 8. 12:27
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Holnap már biztos nem leszel az
2015. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem...mert iskolaban nagyon ciki lenne
2015. nov. 8. 12:35
 7/59 anonim ***** válasza:
42%

Ennyire liba vagy, félelmetes. Beleraktak valamit az italodba, aztán "jó esetben" páran rád is másztak?! Aki tökrészeg, azzal BÁRMI megtörténhet. Tudom, miről írsz, én 15 évesen voltam ilyen liba, alig úsztam meg az erőszakot, egy biztonsági őr mentett meg.

Ne igyál összevissza mindent, csak egy félét, de abból se túl sokat. Ha nem szoktál hozzá, egy deci töménytől is lehetsz tökrészeg és másnapos.

2015. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Nem maszott ram senki nem is kevrrtek semmit az italomban csak sokat ittam es sok fajtat
2015. nov. 8. 12:48
 9/59 anonim ***** válasza:
13%
Remélem úgy jársz, ahogy én nálad két évvel idősebben, amikor a pia hatására jött elő a pánikbetegségem, és pár nappal a buli után egész éjszaka ritmuszavarom volt, meg 180as pulzusom. Azóta nem ittam. Fel nem foghatom, hogy gyerekként hogy lehetsz ilyen idióta. Remélhetőleg legközelebb meg is erőszakolnak részegen ha ennyire idióta vagy.
2015. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
29%

Egy nőnek legyen tartása, nem fontos utánozni a négykézláb mászó, földön hortyogó tökrészeg férfiakat.

Egy nő legyen különb, mint a nagy részeg "macsók".

Legközelebb gondold meg, mit iszol és mennyit.

2015. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!