Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek volt hasonló?

Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Tudom, eléggé kínos, de nem tudok a szüleim nélkül sokáig lenni. Kisebb koromban ez még rosszabb volt, konkrétan képtelen voltam akár csak a barátnőimnél aludni. Az mostmár szerencsére gond nélkül megy, viszont hosszabb időre még mindíg nehezen megyek. 2 nap múlva megyek edzőtáborba, amit már nagyon várok mert imádom a sportomat, viszont rettegek attól, hogy 6napig kell ott legyek. Pedig tudom, az nem olyan sok, de valamiért ilyenkor egyszercsak rámjön valami, és tök szarul leszek ( hányinger, fejfájás, rossz közérzet )és elkezdek sírni és ezért nem merek enni, mert félek, hogy attól még szarabbul leszek, viszont azért mert nem eszek tényleg szarul leszek mert elfogy az energiám :D tudom, cseppet bonyolult vagyok, de ha valaki tudna segiteni/tanácsot adni, hogy ezen hogy tudnék túl lenni, azt megköszönöm, mert már nagyon idegesit :(

17/L


2018. júl. 18. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem nem volt, de a leírásod alapján a kiskori szeparációs szorongás lehet a probléma gyökere. Keress egy jó pszichológust vagy viselkedésterapeutát.

A mostani tábor előtt ez persze már nem lehetséges. De gondolom, ha sokat kommunikálsz a szüleiddel, akkor nem lesz olyan vészes a helyzet. Hívjátok egymást, amikor csak lehet, naponta többször is, cseteljetek Facebookon, bárhol. A lényeg, hogy legyen folyamatos kontakt. És ha mégis rádjön a rosszullét, akkor is hívd fel őket.

De mindig hagyd meg magadnak azt a kibúvót is, hogy ha esetleg nagyon nem bírnád a távollétet, akkor bármikor hazamehetsz saját döntésed alapján.

2018. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm!
2018. júl. 19. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus.


Nem normális, 17 vagy, nem egészséges már ennyire függni a szüleidtől.

Mi lesz, ha csak 300 km-rel odébb vesznek fel egyetemre?

2018. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos kommentet:) pont ezért írtam ki a kérdést! Puszi:)
2018. júl. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!