Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az állandó agymenéseimet,...

Az állandó agymenéseimet, hogyan gátolhatnám meg?

Figyelt kérdés
Pár hete tart nálam egy olyan állapot, hogy csúnya dolgokat fantáziálok, olyannyira, hogy még magam is elhiszem, hogy megtettem, pedig nem! S annyira szorongok, görcsölök ezen, hogy szinte rosszul vagyok. Leszoktam a cselekvéseimet írni, hogy nyugtatásképpen visszatudjam őket olvasni. Egyszerűen nem tudom magamat lefoglalni, mert bepánikolok a semmin. Pszichológus segít, de most is rossz fantáziák gyötörnek, teljesen feleslegesen. Étvágyam sincsen miattuk és visszatartanak engem a mindennapi tevékenységeimben. Lehet azért fantáziálgatok, mert nem csináltam semmi rosszat? Tehát félelmet gerjesztő agyalásaim vannak
2018. júl. 20. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni picit konkrétabban, hogy mit jelentenek pontosan a "csunya gondolatok"?
2018. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem irom le szivesen...inkább elfelejtem
2018. júl. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!