Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám leküzdeni az...

Hogy tudnám leküzdeni az állandó nyomottságom fáradtságom erőtlenségem kedvetlenségem?

Figyelt kérdés

barátok,barátnő,drogok kilőve elég magamnak való vagyok!

de azért csak van megoldás valami tabletta



2018. jan. 27. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfelelô vitaminbevitel. Meg baràtok,emberi kapcsolatok. De ez kilôve.
2018. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valaki valami ötlet ???
2018. jan. 29. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Séta és kirándulás. Cuccolj be egy hátizsák finom kaját és menj el valahová. Legyél ott, aztán gyere haza és örülj neki, hogy milyen remek kaland volt. A világ rád vár. És nem fog odamenni neked a szobádba, hanem neked kell kimozdulni. A jövendőbelid sem fog egyszer csak bekopogni a szobádba, hogy nincs itt egy remek fiú/lány, aki csak rám vár? A te fajtád egyfajta daccal áll a világhoz. Nehogy már én tegyek valamit, tegyen a világ értem valamit! De ugye már kezded érezni, hogy ez így nem fog működni? Az önsajnálat nem megoldás. Addig lépj, amíg végleg egyedül nem maradsz.
2018. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!