Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb 1-2 éve a jobb mandulámon...

Kb 1-2 éve a jobb mandulámon fehér tüszők vannak. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Az orvosom tudja, h óriásiak a manduláim, problémáim eddig nem nagyon voltak ezenkívül vele, leszámítva az évenkénti 2-3 komolyabb mandula megbetegedést.

Viszonz jó ideje, csak a jobb mandulámon óriási tüszők vannak, amik hha kifakadnak, iszonyú büdös a szám ...

Nem fáj a mandula, semmi, leginkább akk jönnek ki hha hideged iszom, v hidegebb idő van (mondjuk most egyik sincs, mégis ott ékeskednek a mandulámon..)

mi lehet ez szerintetek? szedtem már annyi féle gyógyszert... de mindig visszajött


2010. jún. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ki kéne venni a manduládat, de gondolom attól félsz, tehát marad az, hogy glukosept-tel öblögeted aztán majd elmúlik. Nem tudom mitől lehet.
2010. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Na ezt a kérdést egy az egyben én is feltehettem volna. Ugyanez van nekem is, és nagyon zavar. Én egyszer voltam vele orvosnál, mondta, hogy mi a neve ennek a betegségnek, de elfelejtettem:S Azt mondta semmi komoly,és, hogy mindig elmúlik majd. De ahogy elmúlik (leesik, nem veszem észre) hamarosan jelentkezik az újabb. De mindig fájdalommentes. 16L
2010. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán keressetek olyan orvost, aki komolyan veszi és kiveteti a manduláitokat
2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezaz! :S én a nyelvemmel érzem, ahogy hozzátörzsölődik, és fúúúj :S

nem akarom a mandulám kivenni, mert akk a sok vírus/baktérium a tüdőmbe menne le, még ígyis h kicsit sz@r a mandulám, valamilyen szinten csak véd.

De érdekes h mindig csak a jobb oldalin vannak ezek a fehér bigyók

2010. jún. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!