Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap sírsz? Én kb egy...

Minden nap sírsz? Én kb egy nap 2-3-szor. Ez már kóros? 16 fiú

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen az! Depresszió lehet a háttérben.
2010. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapból optimista vagyok, és mindig boldog, és kb havonta sírok (ez úgy néz ki, hogy 4-5 órán át potyognak a könnyeim, hányok, a fejem majd' szétrobban.. sírógörcs)


15/L

2010. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi jelent az hogy sírni?
2010. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hullnak a könnyeim. Taknyos vok stb...
2010. jún. 19. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb. 3 éves koromban sírtam utoljára. Ez tuti nem jó h ilyen gyakran sírsz :/ De miért, történt vmi gáz?

17/F

2010. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen apróságon képes vagyok sirni. Ha négyes a dogám, akkor wc-re kell kimennem sirni.
2010. jún. 19. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez már depresszió, és maximalizmus. Nekem is ez van, én már nem sírok naponta többször,de feszültségoldót, és hangulatjavítót kapok.

Jóllehet, engem célzottan kicsináltak a suliba, de alapvetően gyenge ember vagyok.

Nagyon sajnálom,hogy így alakult! Én is ilyen vagyok, hogy ha már KIS 3-ast kapok, bőgök,hogy meg fogok bukni-noha év végére 4,9 volt az átlagom abból a tárgyból-


Direkt azért regeltem,hogy Neked írjak! Szóval szerintem menj szakemberhez, itt a nyár, talán valamennyire gatyába tudnak rázni tanévkezdésig. Mert szerintem egyértelmű,hogy ilyen idegállapotban nem is tudsz úgy koncentrálni, mint ha boldog, és felszabadult lennél.

Nem?

2010. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ismerősöm ilyen dolgokkal foglalkozik, azt mondta hogy ennek vmi trauma van a hátterében amit nem tudsz feldolgozni sőt talán nem is úgy élted meg de a tudat alattid így emlékszik rá! Mindenképpen fordulj orvoshoz ne hogy később rosszabb legyen vagy ha esetleg beszélgetni van kedved írj rám priviben szeretek segíteni másokon:)
2010. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!