Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért félek mindentől?

Miért félek mindentől?

Figyelt kérdés
Teljesen ki fordultam magamból nem ismerek már magamra annó nem féltem emberek közzé menni most még szinte rettegek igaz tengeren dolog történt velem szüleim szét menntem , apukám le szar , a költözés miatt rengeteg közeli barátomat vesztettem el és mind bántottak és már az új iskolába már nem találtam a helyem . És még sok más egyszerűen itthon vagyok szinte mindig , rettegek ki mozdulni is már ha ki is mozdulok csak anyával de az nagyon ritka . Segítséget szeretnék kérni de nem tudom , hogy kitől kéne ?!

#félelem #Emberektől
2018. júl. 25. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

- Mennyit alszol egy este?

- Fogyasztasz üdítőt (cukros vagy cukormentes verzió), édességet, stb?

- Fogyasztasz koffeint (kávé, energiaital)?


Azért kérdezem, mert néha nem a körülöttünk zajló negatív végkifejletű események tesznek minket zárkózottá, emberfélővé, hanem az életstílus, amit követünk.

Nekem egy rokonom most kórházban van, minden bizonnyal a közeljövőben meg fog halni és sok nehézségen mentem át ezen kívül, de nem hozta ki egyik sem belőlem a félelemet a lakás elhagyásától.

Viszont, pár éve, amikor például sok energiaitalt ittam egy szerelmi bánattol a padlóra zuhantam és képtelen voltam kilépni a kapun is. Az emebrek látványától pedig eluralt a pánik.


zen kívül, amit javaslok, hogy menj ki olyan helyekre, ahol kevés az ember, ahol a természetben tudsz sétálni. A napsütés, a jóidő és a levegő segít lelkiekben is kicsit. :)

2018. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem sokat igen és igen

Köszönöm :)

2018. júl. 26. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
<3
2018. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!