Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néhány éve mindentől félek,...

Néhány éve mindentől félek, ez nem normális igaz?

Figyelt kérdés

Például nem merek párkapcsolatot kialakítani, mert annyi rémtörténetet hallok rossz kapcsolatokról. Sőt azon is el szoktam gondolkodni, hogyha megtetszik valaki, hogy idővel úgyis biztosan el kellene menni a szüleihez pofavizitre és biztos nem lennénk egymásnak szimpatikusak, szintén azért mert az anyóssal és apóssal való viszonyokról is szinte csak rosszakat hallok, ezért inkább bele se kezdek a kapcsolatba. Ez csak egy példa, mert szinte az élet minden területével kapcsolatban ehhez hasonló irracionális félelmeim vannak. Paranoiás vagyok, mindig azt képzelem, hogy az emberek furának és bolondnak tartanak. Pedig a környezetem kedvelni szokott. Ezt kezeltetni kéne ugye?


Néhány évvel ezelőtt normális életem volt, csajok, haverok, minden. Nem tudom mi válthatta ezt ki.


22/F



2017. júl. 13. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit erdekelnek a szulok? Szeressetek egymast es kesz.
2017. júl. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, én is így gondolom, de az a lány még nem született meg, akivel ebből ne lenne konfliktus. Ezzel igazából azt akartam érzékeltetni, hogy mostanában negatív előítéleteim vannak az emberekkel szemben. Amikor új embereket ismerek meg, akkor nem azt gondolom, mint ami normális lenne, hogy "jaj de jó, hogy megismerhetem őket", hanem azt, hogy "biztos egy idő után ki fogják mutatni a foguk fehérjét, és csak púp lesznek a hátamon".
2017. júl. 14. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az életbe kockáztatni kell majd meglátod mi lesz,felesleges ezen gondolkodni rá érsz akkor amikor már ilyen problémával szembesülsz.Minden hol vannak konfliktusok nincs olyan két ember tökéletesen mindenbe egyetért de az a nő biztosan hozzád való véleményem szerint a szülei is előbb-utóbb mivel látják hogy boldog a lányuk veled elfogadnak téged.
2017. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A jövőben ezt mindenképpen le fogom vetkőzni. Szerintem csak a múltbeli csalódások tették ezt velem, igyekszem visszafordítani.
2017. júl. 14. 23:43
 5/5 anonim válasza:

Azt hiszem egy cipőben járunk.

Teljesen így gondolom én is, ahogy leírtad.

21l

2017. júl. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!