Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet alvászavarom, és...

V. Alexa kérdése:

Mitől lehet alvászavarom, és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Hetekkel ezelőtt kezdődött rémálmokkal de ilyen valótlan hülye rémálmokkal.Most pedig ott tartok hogy hulla fáradtan hazaérek este munkából 9 körül van mikor még neki állok főzni is aztán örülök hogy végre vízszintbe helyezem magam de mégsem bírok aludni. Órákat forgolódom.Kb 3 percenként átfordulok a másik oldalamra mert sehogy se jó, pedig az ágy kényelmes. Ha sikerül elaludnom legalább 2x-3x felkelek éjszaka. 8 körül már nem alszok, de 10ig nem bírok kikelni az ágyból. Emiatt az egész napom szarul indul és egész nap nyűgös vagyok.

2018. aug. 3. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden nap ugyanakkor feküdj és ugyanakkor kelj. Lefekvés előtt és ébredés után 1-1 pohár víz. Reggel és/vagy este tornázz.


És hacsak nem vagy rákos (nem, ezzel nem lenézni akarom őket - sokkal inkább téged, kedves kérdező), akkor ne gyere ilyen maszlaggal, hogy 10-ig nem bírsz kikelni az ágyból.


Amúgy miért van az, hogy az emberek ennyire nem szeretik a rémálmokat? :D Nekem azokkal sincs bajom. :D Valamiért imádok álmodni - jót vagy rosszat az már mindegy. :D

2018. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat ha estig dolgozok es hulla faradt vagyok de nem birok elaludni csak hajnal 1-2 fele akkor lehet nem birok kikelni 10-ig :D es szerintem nem az volt a kerdes hogy lenezel e emiatt vagy sem :)
2018. aug. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!