Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavarom van. Mi okozhatja...

Alvászavarom van. Mi okozhatja és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje van ez nálam, vannak időszakok amikor enyhül, de van amikor rosszabb. Voltam orvosnál is már ezzel, ő egy enyhe nyugtatót írt fel erre. Eleinte nem is volt gond ezzel, segített is, majd ahogy telt az idő, hozzászokott a szervezetem és mindig emelni kellett az adagot. 0,25 mg-os Frontinnal kezdtem, most már 2 mg-nél tartok, de így se igen megy az alvás. Pontosabban elaludni el tudok, de nagyon gyakran felébredek, és nehezen alszom vissza.

Egyre zavaróbb ez, nem tudom, hogy mi lehet az oka ennek, és hogy mit tehetnék ellene.



2013. júl. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyéb körülmények? férfi-nő?
2013. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok, nem a legjobbak az itthoni körülmények, sokat stresszelek, ha itthon vagyok, viszont mostanában alig vagyok itthon, szinte minden időmet a barátomnál töltöm, mégse tudok ott sem aludni, pedig ott teljesen nyugodtak a körülmények.
2013. júl. 18. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Jár az agyad valamin. szexuálisan megkapod amit meg kell? Mert attól még ugyan jót lehetne aludni.
2013. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportolj, kell felj reggel 6-kor ha nem aludtál akkor is sportolj két órát, menjél reggeli edzésekre kondi akármi, de ne közeli terembe hanem távolabbi hogy még buszozni is kelljen 1 órát. Utána edzel aztán megint 1 óra mire hazaérsz, aztán este megint egy kis edzés, ez 5 millió százalék hogy segít nem a hülye gyógyszerek ami csak az üzletről szólnak.
2013. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tartós káros stressz hatásaival szemben kell ellenállóbbá lenni.

Nézd meg, hogyan:


https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

2013. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!