Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden reggel rosszul vagyok...

Minden reggel rosszul vagyok estére viszont elmúlik. Mitől lehet és min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
Amikor felkelek reggel mindennap nagyon rosszul vagyok. Szédülök, alig bírok kikelni az ágyból. Enni nem tudok mert nem vagyok éhes egyáltalán.Ez megy így kb egész nap szédelgek össze vissza. Estére viszont minden elmúlik, se nem szédülök, se nem vagyok álmos, akkorra az étvágyam is megjön. Este úgy érzem magam mint ahogy igazából napközbe kéne. Ezért aludni se tudok este, így reggel mindig későn kelek, szóval a kialvatlanság miatt sem lehet. Csak valahogy megfordult a bioritmusom vagy nem tudom. Mit tehetnék? Mi lehet ez? Évek óta ez megy, így nem is tudok normális életet élni.
2018. aug. 6. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkaundor?
2018. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem dolgozok akkor is és nem kell reggel kelnem, tehát nem ez az ok.
2018. aug. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!