Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melegben ti sem tudtok aludni?...

Melegben ti sem tudtok aludni? Mit tegyek? Kezdek kikészülni.

Figyelt kérdés
Eleve nem vagyok jó alvó. Eddig nyáron se tudtan sokat aludbi, de kb 5-6 éjszakája elaludni se tudok. Citromfűtea és Valeriana relax se segít. Napközbeni pár óra alvàssal tartom magam életben. Mit tanácsoltok, hoygy elaludjak? Mit tegyek? Én már nem tudom, hogy kell elaludni.

2018. aug. 8. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Tökėletesen alszok ilyen melegbe is. Fárasztani kell magad fizikailag, szellemieg ės akkor nem lesz problėma. Azaz dolgozz, sportolj, tanulj. A fėsz ės társai előtt lebzselni az nem jó, mėg ha fárasztó is.
2018. aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Mi lenne veled, ha éjjel dolgoznál 12 órát, és nappal a 32 fokos lakásban kéne aludnod?

Klíma a megoldás!

2018. aug. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka azért jobb a levegő ki kell nyitni az ablakot a szobádban is meg más szobában is és nyitva hagyni az ajtókat hogy járjon a levegő. Plusz ne takarózz be egyáltalán max egy vékony takaró legyen az ágyadon ha esetleg éjjel kellene.
2018. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ablakom este mindig nyitva, takarót nem használok.
2018. aug. 8. 08:36
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Tedd be a lepedődet a fagyasztóba/hűtőbe, mielőtt lefekszel.
2018. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Klíma a megoldás :D Jó vicc, ahová épp rakhatsz.


Én vizes lepedővel takarózok az tök jó, meg most hálisten jött egy front, végre 30 fok van, és nem 38.

De eddig én is csak fetrengtem este, meggyulladtam, az ablak tárva nyitva, de levegő alig jött.

2018. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért, mobil klímát hova tilos rakni ?
2018. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Aludj meztelenül
2018. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nehezen megy nekem is, hidegben alvó vagyok, nekem segít a valeriana de azért nem tudom olyan jól kialudni magam mint hidegben


van amikor már csak venti mellett tudok aludni


nincs mese, kell a légkondi :((

2018. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt min. 10 perces hideg zuhany vagy hideg fürdő. Nekem bevált!
2018. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!