Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kevés folyadékfogyasztás,...

Kevés folyadékfogyasztás, okozhat zsibbadást meg szédülést?

Figyelt kérdés

Általában napi 1L folyadékot szoktam inni, néha megiszok 1,5L is. Amióta hőség van, zsibbadni szokott a kezem meg lábam meg kicsit szédülök is. Nem tudom attól van, hőségben kevés folyadékot iszok, ezért van zsibbadás meg szédülés.

Vagy valami betegség okozza ezt, inkább menjek orvoshoz kivizsgáltatni magam.



2018. aug. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. 1-2 napig igyál meg 2.5-3 litert, és ha nem enyhülnek a tünetek, csak akkor menj orvoshoz.
2018. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szédülés mindenképp lehet tőle, zsibbadásban nem vagyok biztos. Ilyen melegben legalább 3 litert kellene inni naponta, de inkább többet.
2018. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben legalább 3 litert kéne meginni, az 1 még télen is kevés. Alacsony a vérnyomásod, csoda hogy még nem ájultál el.
2018. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat. Még a szerveid sem tundnak így normálisan működni, nem tudsz hűteni sem ...


Igyál!


Kétszer ennyit. Kortyonként. Muszáj.

2018. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!