Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik, ha sose fordulok...

Mi történik, ha sose fordulok orvoshoz a benőtt lábkörmömmel?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan be van nőve a nagylábujjamon a köröm, de mindig elmúlt magától 1-2 hét alatt a gyulladás. Egyébként nem hordok kényelmetlen, szoros cipőket, cipő is konkrétan akkor volt utoljára rajtam, amikor vizsgázni mentem május végén, utána egész nyáron papucsokban, szandálokban jártam mindenhova, amik egyáltalán nem szoríthatják a lábat, mert nyitottak a lábujjamnál...És így nőtt be nagyon csúnyán a lábkörmöm nyár elején, nem értem, hogy hogy..

Szokás szerint vártam, hogy magától elmúljon, de nem múlt, sőt, még most is be van nőve és még mindig fáj, ha hozzáérek :/ Viszont nem merek elmenni kiszedetni, mert egyszerűen rettegek attól, hogy felvágják a lábujjam..Egyébként simán végignézem, ahogy mondjuk vért vesznek tőlem, meg minden ilyesmi, de annak már a gondolatától is rosszul vagyok, ahogy elképzelem, hogy benyúlkálnak a körmöm alá, hogy szétválasszák a körmöt a körömágytól, meg azzal az olló-szerű cuccal szétvágják a körmöm és még a lábujjamba is belevágnak, stb...(Néztem pár benőtt köröm-eltávolítós videót, hogy lelkileg felkészüljek rá, de nem..)

Már azon is gondolkodtam, hogy annak is jobban örülnék, ha úgy elfertőződne, hogy le kéne vágni az egész lábujjamat, legalább többé nem nőne be rajta a köröm..

Szerintetek van erre valami esély? Vagy előbb-utóbb ez is begyógyul magától?


2018. aug. 14. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedikűröshöz menjél, nem kell ahhoz orvos.
2018. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem, a sebészeten vágják ki az ilyen durván benőtt lábkörmöket.

De ha nem megyek, akkor mi lesz?

2018. aug. 14. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Járóképtelen leszel, mert annyira fog fájni.
2018. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanmár. Elmúlik. Csak egyesek szaladgálnak akár már 2 nap után is ilyennel dokihoz.
2018. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!