Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Marihuana letétele után mi...

Marihuana letétele után mi történik?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Már 3-4 éve vagyok marihuána fogyasztó kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Heti 1-2 alkalomról van szó de sokszor előfodult hogy havi 1 alakalom volt viszton a heti többre is volt már példa ,szóval átlagolva heti 1-2 re tenném úgy amblokk.

A kérdésem az lenne ,hogy elhatároztam hogy már "koca-cigis" se leszek . Ki akarom teljesen tisztítani a tudatom mert alapból is nagyon túl gondolkodom -stresszelem a dolgokat és ezt én a "fű" nek tudom be. Nem szeretnék elkattani véletlen és soha vissza nem fordítható dolgokat tenni a szervezetemmel.

Mennyi idő alatt tisztulok ki teljesen ? És szerintetek lehet igazság abba amint fentebb állítottam?



2018. júl. 29. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mert még nem találkoztam olyannal, aki abbahagyta volna a kábítószerszedést. Majd írd meg nekünk hogy mi lett, hadd tájékozódjunk.
2018. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben ! Elég komoly ambícióim vannak. Más közegbe kerültem , egyetemre is felvettek. 2 éve rendszeres konditermi és box edzésre járok azokba fektetetek inkább 110% ot az eddigi 80 helyett.

De ha valakit érdekel blog formályába elkezdtem a gondolataimről beszélni ezzel kapcsolatban.

[link]

2018. júl. 29. 19:20
 3/8 Zsóka__ válasza:
Van egy módszer, aminek a segítségével aránylag könnyen le lehet szokni a kábítószerről. A narconon.hu oldalra keress rá!
2018. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt egy interjú, a 444 csinálta, olyanokkal akik egy hónapig semmit sem szívtak, amolyan száraz-november módon. szerintem keress rá, érdekes lehet
2018. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a túlgondolkodás, a stresszelés nem feltétlenül a füvezésből ered. A heti 1-2 alkalom nem hiszem hogy soknak mondható, annyira nem befolyásolja a tudatod a tiszta időszakokban, sőt, fel is tölt a következő napokra.


A kitisztulás a szervezetből 1-2 hét alatt megtörténik, attól függően mennyire durván toltad.

A füvezésben az a "jó", hogy egyik pillanatról a másikra le tudsz állni, és ha néha benned van, hogy "deelszívnék egy spanglit", akkor egy kicsit megerőlteted magad és kész.

2018. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez így van :D De az nem igaz h nem befolyásolja az elméjét az embernek :D 3 hét alatt ürül ki kb. egy átlag anyagcsere mellett :) Ember iszonya van az embernek... és ez bőven rossz :D Kevesebbet jár társaságba stb. És a túl filózás be tudható simán ennek :D Valaki aki alapból hajlamos rá simán skizo lehet tőle persze ahhoz elég rendszeresen kell tolni és nem 1 hétig :D
2018. aug. 1. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom még azt mondta, nem bölcs állapotban ugyan, hogy "nem mindegy, hogy te csinálod meg a megcsinálást, vagy a megcsinálás csinál meg téged"


Bár az értelem halvány jeleit mutatja az állítás, mégis megannyi tapasztalat tört felszínre ezen szavak által.


Mindez amúgy hozzáállás kérdése. Fűnél lehet igazából észrevenni, hogy nem hozzátesz valamit a személyiségedhez, hanem felerősíti a tudatod. Amennyiben te inkább introvertált voltál, inkább azt az énedet erősíti fel, míg egy durván extrovertált lazán elszív egy dzsoját akárhol, akármikor, és nem azon fog töprengni hogy mikor ér már végre haza, hanem megy a flow-val.

Illetve ha mentális betegségekre vagy fogékony, nos igen, hosszútávon kicsinál.


A túlgondolkodással viszont nem fogsz tudni mihez kezdeni, nem a fű abbahagyása a kulcs, hanem az, hogy a kreatív energiáidat kiélhesd. A blog például egy nagyon jó ötlet, de legyen egy naplód is, ahova a legsötétebb bugyrokból is merítesz. Illetve zene, olvasás, hobbi..... Foglald le magad minél jobban. :)

2018. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek szív az aki nem tudja, hogy miért szív!? Ne szívjad B@zmeg! Én úgy hagytam abba, hogy észre sem vettem! Egy-

két hónap és vége. Különben van igazság az állításodban, igenis rátesz a fű a szorongásra, nevezd túlgondolkodásnak, vagy aminek akarod...


Csinálj programot, akármit, de ne legyen lehetőséged szívni, nekem így simán ment(lakásfelújítás)...

2018. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!