Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napszúrás, utazás?

Napszúrás, utazás?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a strandon estére már rázott a hideg szédültem fájt a fejem és rohadt hányingerem is lett. Persze ez reggelre sem múlt el... De a legnagyobb gond az az hogy ma utazok haza és ki kell bírnom egy 4 órás busz utat. Tudnátok valami tanácsot adni? Hogy hogyan éljem túl az utat és ne hányjam szét az agyam?

2018. aug. 15. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp aludj! Nekem is volt napszúrásom. A pihenés, alvás segít! Jobbulást!
2018. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok aludni sem ,mert fél óránként felkelek hogy hányingerem van és rohanok a wcre mert félek hogy behányok.:((((
2018. aug. 15. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál egy pohár hideg kólát. A hányinger ellen segít. (Ne valami közértes saját márkát, hanem a piros címkéset!)
2018. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha kólát iszol a szénsavat keverd ki.

a lanyom is ivott mikor hanyt, de nem kevertük ki, így kihanyta azt is.

2018. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi volt ?
2018. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül mindent kihánytam. A viztől kezdve mindent nagyon rosszul voltam tehát a hazaútnak lőttek. A párom hívott mentőt , a korházban megvizsgáltak a pulzusom 160 volt plusz kivoltam száradva ezért infúziót kaptam és bent tartottak. Kiderűlt hogy nem is napszúrás hanem valami vírús volt. Pár napig még elég szarul voltam de már jól vagyok.:D Emlékezetes kis nyaralás.
2018. aug. 23. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!