Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz, hogy a kemény ágy jót...

Igaz, hogy a kemény ágy jót tesz a hátnak?

Figyelt kérdés
4 napja alszom rajta, de a hátam jobban fáj, mint előtte. Várható javulás, de mikor?

2018. aug. 21. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy nagyon egyéni. Nekem nagyon nem jó a kemény ágy. Hátfájós vagyok és nekem ami bejött az a kifejezetten puha, gerincbarát memóhabos matrac. Édesanyám viszont kemény matracra esküszik.

Matracvásárlásnál nekem az jött be, hogy bemegy az ember a boltba és szépen (pironkodás nélkül) ráfekszik az összes kiállított darabra. Aztán amelyiket legjobbnak érzed azt kell megvenni. Nem szabad spórolni vele, mert nem egy napra veszed és rengeteg múlik az alváson.

Ha keménynek érzed az ágyad, akkor lehet rá tenni fedőmatracokat amikkel lehet korrigálni a már meglévő matrac keménységét, puhaságát.

2018. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem, ezt orbitális hülyeség. A félkemények között keresgélj.
2018. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!