Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság?

Állandó fáradtság?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és minden egyes nap, még szabadnapjaimon is fáradt vagyok, egész nap tudnék az ágyban dögleni. Munkám miatt fél 5kor kelek, a buszon alszom (30perc), hazafelé szintén alszom, ami nem igazán normális szerintem.. Ha hazaérek akár tudnék aludni estig is.

Szabadnapjaimon felkelek 7órakor állandóan, vissza tudok aludni de az már csak fetrengés.

Napi 2-3-4 kávét megiszom, energiaitalt, semmit sem használnak, maximum egy kis időre. Sajnos dohányzom, gondolom ez is közre játszik.

Általában 10óra körül alszom, volt már, hogy lefeküdtem 9órakor, ugyanolyan fáradt voltam reggel, mintha 11kor feküdtem volna le.

Már a munkahely váltáson gondolkodom, mert egyszerűen nem bírom ezt a folyamatos korán kelést, hogy állandóan fáradt vagyok, még a szabadidőmben sem.

Vitamin, tabletta? Valami megoldás?


2018. aug. 22. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben, vérvétel és vérnyomás ellenőrzés. Lehet, hogy keveset iszol (vizet, a kávé vízhajtó), vagy eszel, az is okozhat fáradságot. Plusz ha ilyen korán ébredsz, elvileg már 8:30-kor aludnod kellene. Ha 10-kor alszol el, akkor csak 6 és fél órát alszol, nem csoda, hogy fáradt vagy.
2018. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködés +vashiány jellegzetes tünete.
2018. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Labort kéne nézetni, vérszegénység, pajzsmirigy, vagy hiánybetegség is lehet.
2018. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!