Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alváshiány okozhat ennyire...

Alváshiány okozhat ennyire durva halucinációt?

Figyelt kérdés
Az egyik éjszaka nem sikerült aludnom mert rám tört egy negatív érzés, félelem érzet, általános pánik, egész éjszaka fent voltam. Másnap egész nap utaztunk vidékre majd vissza, nagyon fáradt voltam. Este a barátommal megittunk egy pár sört (2-3) gondoltam ettől majd én is jobbat alszok és nem ismétlődik meg az éjszaka. Nyugodtan ültem a kanapén, az asztal fölé hajoltam, épp nyúltam a sörösdobozért (megjegyzem teljesen józannak és nyugodtnak éreztem magam) a sör kicsúszott a kezem alól pár centimétert de még a nedvességet is láttam alatta, ahogy le volt hűtve és a víz csúszik alatta. Egy pillanat volt az egész de ledermedtem. Segítség, ugye nincsenek szellemek a házunkban és skizofrén sem vagyok? Azóta mást nem halucináltam, de ezt sosem fogom elfelejteni. Alvási gondok ilyet okozhatnak? Magyarázatot szeretnék.
2018. aug. 24. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a kimerültség sok mindent okozhat. Aludd ki magad!
2018. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!