Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A beöntés hatásos lehet...

A beöntés hatásos lehet szorulás ellen?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam?
2010. jún. 21. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál meleg vizet, az is segít
2010. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

próbáltam már mindent, mindenfélét összeettem/ittam, de semmi..

szörnyen fáj.. :'( 1 hete nem voltam wc-n

2010. jún. 21. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meleg fürdővel.Igyál sok kamilla teát.Vannak,akiket a kávé kicsit meghajt,úgyhogy próbálkozhatsz azzal is.Kerüld a kenyér és tésztaféléket és minden olyan ételt,aminek hasfogó hatása van.Az 1 hét hossú idő,lehet,hogy érdemes lenne orvoshoz is elmenni.
2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél leavolac szirupot.Vegyél be 2-3db espumisant a gázok miatt.Ha dolgozol,szabit vegyél ki,mert szükséged lehet rá.(vagy időzítsd a dolgot 7 végére)Egyél barack lekvárt,szilva lekvárt.Ha tutira csak beöntés segíthet rajtad,akkor vegyél a patikában,vagy gyógyászati segédeszköz boltban hozzá cuccot(szerintem van hozzá használati útmutató).
2010. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban a gyógyszerész tud adni vény nélküli hashajtót, ami nem durva, ezért vény nélküli. abból 1-2 szem és kitisztulsz.

de sztem el kéne menned dokihoz, mert nem élhetsz gyógyszeren, vmi gond van az emésztéseddel, ki kell vizsgáltatnod magad.


ja, a beöntés kifejezetten hashajtó, arra is találták ki, szóval okés, ha szakember csinálja

2010. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldódott.. Köszi :)
2010. jún. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!