Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanácsolnátok valamit, hogyan...

Tanácsolnátok valamit, hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés

Már csak 1 évem van az iskolából. De egyrészt olyan szakra mentem, ami nemis áll közel hozzám, de vannak munkalehetőségek. Ajánlásra választottam, azt hittem szeretni fogom. Ha végzek vele, nem nagyon vagyok biztos abban, hogy ebben szeretnék dolgozni. Már nagyon elegem van az iskolából, és nagyon utálom :( tudom, hogy tanuljak, amíg van lehetőségem, stb.. dolgozni rosszabb lesz.

De eddig senkitől sem hallottam, aki dolgozik, hogy jaj inkább iskolába járnék. És nem mindenkinek van álom munkája.. NEM lehurrógó válaszokat szeretnék.



2018. aug. 31. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben fogod jól érezni magad, ha olyat fogsz tanulni és később majd dolgozni, ami iránt elhivatottságot érzel és ami nem tölt el szorongással. Persze, nehézségek ekkor is lehetnek, de sokkal könnyebb ezeken túllendülni, ha tudod, hogy van értelme ezt csinálni, mert motivál. Ha nincs motiváció, tanulhatsz/csinálhatsz bármit, ki fogsz égni előbb vagy utóbb. Szóval olyat válassz, amit szeretsz.
2018. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki marad a szakmájában. Egy évet még kibírsz valahogy. Aztán majd meglátod!

De addig tanulj rendesen! Szerezd meg azt a végzettséget, ha már elkezdted! Lehet, hogy az utána ajánlott munkák tetszeni fognak! Nem tudhatod, amíg ki nem próbálod!

2018. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az 1 évet már végig csinálom.. csak olyan nehéznek érzem már
2018. aug. 31. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!