Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mit tanácsolnátok? Változta...

Ti mit tanácsolnátok? Változtatni szeretnék!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy az utóbbi időben rengeteg munkám van, vezető szoftverfejlesztő lettem egy cégnél, és ezzel nagyon érzem a plusz streszt. Mivel a háztartást baràtnőmmel közösen visszük, ez is sok feszültséget eredményez. Rendszeresen fàradt vagyok, nincs energiám semmire. 19 éves vagyok, 73 kiló, 187 cm magas. Gyakran fogyasztok alkoholt és dohányzok. Szeretnék sokkal energikusabb lenni, és ehhez keresek valami gyógyszert. Mivel tudnék motiváltabb lenni?


2017. ápr. 11. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jol keresel miert sajnalsz kiadni heti 3-5 ezret egy takaritonak aki takarit rendet csinal otthon?

Gyakran fogyasztasz alkohol es cigit. Es csodalkozol, hogy szarul erzed magad??? Es meg gyogyszertol varod a csodat? Nincs csodaszer amitol jol erzed majd magad ilyen korulmenyek kozt.

2017. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!