Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek anyukám (most 62...

Szerintetek anyukám (most 62 éves) élhet még sokáig?

Figyelt kérdés

Nagyon öreges és ráncos az arca, és egyesek azt mondják nekem, hogy kinéz akár 75-80 évesnek is... Mások szerint viszont nem olyan vészes a helyzet, a korának megfelelően néz ki... A pszichiáterem (aki orvos) azt mondta, hogy szerinte a ráncoktól még elélhet sokáig, egy újságban viszont azt olvastam, hogy a ráncos emberek korábban halnak meg... Szóval most mi az igazság? Ezért gondoltam, hogy megkérdezek még több (minél több) embert... Lehetőleg őszinte válaszokat várnék, hogy szerintetek mennyinek néz ki, és hogy ettől még élhet e sokáig...


Íme egy közeli friss kép róla, amit tegnap csináltam:

[link]

(a kép nagyítható!)


Jó lenne minél több (őszinte) válasz, én MINDEN választ zöld pacsival fogok jutalmazni a tartalmától függetlenül!



2018. szept. 6. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha egészséges, akkor még sokáig fog élni. Mondjuk tényleg nagyon ráncos az arca. Ennyi idősen még éppen hogy kezdenek ráncosodni az emberek. Lehet genetikai probléma.
2018. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"a ráncos emberek korábban halnak meg..."


Ez hülyeség. Hogy mennyire ráncos valaki, nagyban attól függ, hogy mennyire kövér vagy sovány: a soványabbak ráncosabbak - de éppen a kövérekre mondják, hogy már csak maga az elhízottságuk is a rövidebb élettartamot vetíti előre.


Az édesanyád még nagyon sokáig boldogan, egészségesen élhet!

2018. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
A fotón lévő ember 1000% hogy nem 62 éves.
2018. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
89%
Minden az egészségtől és a genetikától függ.
2018. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk tényleg nagyon ráncos az arca. Ennyi idősen még éppen hogy kezdenek ráncosodni az emberek. Lehet genetikai probléma."


:DD

Ezt azok hiszik, akik már csak sminkkel tudják elképzelni az életet, meg az összes embert is maguk körül. Pedig a smink alatt mindenki ugyanolyan: igenis ráncos! És ez nem genetikai probléma, hanem a természetes öregedés, az idő múlásának jele.

2018. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy nincs semmi különösebb betegsége, vérképe jó, többféle kivizsgáláson is volt már, nem állapítottak meg semmit... Leszámítva, hogy hozzám hasonlóan ő is pszichiátriai beteg (volt) (valószínűleg tőle örököltem), de most már nagyjából azon a téren is jól van, gyógyszereket sem szed már nagyon régóta...


3. válaszoló: Pedig sajnos de, 62 éves (múlt)... :-(


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. szept. 6. 20:54
 7/20 anonim válasza:
100%
Ha nincs egézsségügyi gondja,még sokáig dog élni,a ráncok nem számítanak,vsak esztétika😊
2018. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségileg nincs vele probléma, akkor miért halna meg? Nem a kinézet miatt halnak meg az emberek. Sok férfi kopaszodik, vki meg csak idősebb korában, még sem hallnak meg fiatalon. Lehet, hogy ilyen a genetikája, lehet dohányzott sokáig vagy sokat dolgozott napon
2018. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a pszichiáter az orvos. Ezek szerint erős szorongásaid vannak.... Jóanyád valóban 70+-nak tűnik, de lehet, hogy megváltoztatta a születési idejét a személyijében..... Egyébiránt persze kérdés, hogy mikor kezdett őszülni, mikor következett be a menopauza, milyen életet élt, milyen traumák érték, meddig élt házasságban és milyen volt a házassága, nyugodt és tevékeny életet él-e jelenleg, jár-e rendszeresen orvoshoz/orvosi kivizsgálásokra. Talán nem ártana egy alapos kivizsgálás, beleértve a pajzsmirigy hormonokat és talán még egy kis ösztrogén hormonpótlás lehetősége sem kizárt. Hogy ki meddig él, az kérdéses, az angol királynő már 90 is elmúlt, épp az imént néztem meg egy videót, ahol valami gárdistákat szemlézett....
2018. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8: Nem dohányzott, és nem dolgozott sokat a napon, igaz fiatal korában sokszor ment a strandra...


#9: Igen, vannak szorongásaim, kényszereim meg még inkább, de most nem rólam van szó, én anyukám miatt aggódok...

Miért változtatta volna meg a születési idejét? Tényleg annyi amennyit írtam... Az anyai nagyanyám még él, ő 18 évvel idősebb nála, de anyu sokkal ráncosabb... A kérdéseidre nem igazán tudok válaszolni, de azzal egyetértek, hogy nem ártana egy alaposabb kivizsgálás (azzal nem veszít semmit)...

2018. szept. 6. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!