Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülésre ébredek, mi lehet...

Szédülésre ébredek, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, tobbé kevésbé egészséges.


Az utóbbi időben viszon sajnos olyan dologgal küzdok aminek bem örülök.


Egyre többször kelek brutalis körkörös hatású szédülésre, ( 2 havonta 1x kb) igaz hogy rendszer van benne meghozzá az ha jon egy hidegfront es valoban ezt már kifigyeltem. Ilyenkor mint ha a fejemben egy "villám" futna végig egybol a legmélyebb álmombol felébredek és olyan szintű szédülés jön rám hogy félelmetes kb azonnal le is ver a víz (ide is egy törülköző kell ilyenkor mert úgy leizzadok)


Félelmetesen rossz érzés.


1.5 - 2 éve semmi bajom nem.volt még , azóta pedig ez kb a 10-15. Alkalom és kifigyeltem akkor jön amikor hideg front jön. Utána egy napig biztos hogy félelmetes levertség van rajtam nyomott vagyok és a háttérben szédülök is.


Kinek volt már ilyen szédülése ?


Brutális érzés hogy alvás közben egy villám csap az agyamba és forgó jellegű szédülésre kelek és azonnal le is ver a víz utána egy napig minimum nagyob rossz állapotban vagyok dr az már nem olyan intenzív hanem mint aki piszkosul másnapos lenne .


Ezzel egyidejüleg nem tudom hogy van e köze hozzá de 1.5 - 2 éve hasmenésem van spontán tompa alhasi fájdalommal és az IBS tüneteit produkálom ( extra stresszes életem is volt ) igaz ezen az utóbbi 1-2 hónapban javitottam kicsit. De ez a szédés kegyetlen...


Orvosnál is voltam mind 2 dologgal de azt mondták vizsgálat után hogy semmi.... 2x is elküldtek.



Mi lehet ez a fajta szédülés? Akinek van vagy volt ilyen hogyan lehet ezt megszüntetni? Most is kb lefordulok az ágyról olyan rossz volt. :(



2018. szept. 17. 02:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A körzeti orvostól kérj beutalót egy neurológushoz. Ha anyagilag belefér, menj el egy magánrendelőbe, pl.

[link]

2018. szept. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!