Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a gyogyszer abba hagyasa...

Ez a gyogyszer abba hagyasa miatt van?

Figyelt kérdés
Kb 4 honapja hagytam abba a scippa es frontin szedeset ugyanis az egyik orvos azt ajanlotta. Az utobbi hetekben furcsan erzem magam folyton szorongok hanyingereim vannak egyfolytaban almos vagyok es mostmar ejszaka is fel kelek arra hogy hanyingerem van ami igazabol nincs hanem vmi mas. Alapbol emetofobiara kaptam. Es ugy erzem ujra kezd ki jonni,most mit tegyek menjek vissza vagy fejben dontsem el hogy ennek itt vege es kesz?
2018. szept. 19. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig célszerűbb fejben eldönteni, mint bogyókat szedni, de enyhe nyugtatóként, stresszoldóként esetleg pár gyógynövényt kipróbálhatnál. Plusz egy jó probiotikumot pl. Protexin Balance, hidd el, jót tesz a gyomrodnak is, a hangulatodnak is. ;)
2018. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap elkezdtem iszogatni a citromfű teat.. hatha segit. Elvileg gyomor panaszokra is jo na de majd elvalik. Nem akarok gyogyszereken elni tul fiatal vagyok meg hozza raadasul van mar gyermekem is es nem szeretnem ha ezt latna. O olyan kis okos es egy igazi gyermek egyaltalan nem ezt erdemli.! Ezert is hataroztam el hogy ennek veget fogok vetni csak ugynezki korantsem olyan konnyu mint hittem.
2018. szept. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!