Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak a...

Lehetek terhes vagy csak a gyógyszer abba hagyása miatt van ez?

Figyelt kérdés

Egy hónapja nem szedem a fogamzásgátlót. A menzeszem késett 2 napot,és most sem jött meg már 2 napja barna folyásom van. Azt hittem mikor elöször barnáztam,h másnap megfog jönni,mint máskor. Állandóan éhesnek érzem magam,a hasam nagyon nagy- mint mikor mesi elött fel vagyok puffadva,de ez a "puffadás" már vagy 2 hete tart. Nagy wc-re minden nap megyek,igaz nem jön ki sok belőlem. Eleinte erre fogtam hogy azért nagyon a hasam,mert nem tudtam kakilni.

Nem érzem magam terhesnek amúgy,de mivel még sose voltam nem tudom hogy ilyenkor mit kéne érezni. Tesztelni még nem szeretnék,mert csalodott lennék h nem vagyok terhes.

Tapasztalatok jól jönnének,kinek milyen tünete volt mikor abba hagyta a gyógyszert,vagy mikor már terhes volt.


Köszönöm


2014. jún. 13. 00:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 hete a melleim is nagyon megvoltak duzzadva,érzékenyebb volt.
2014. jún. 13. 00:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyjàból ugyanazt èrezheted a terhessèg elejèn,mint mikor a mensinek kell megjönnie.Szôval ez igy elèg bizonytalan.Viszont a hasad mèg egyàltalàn nem nöl ennyi idösen.

Lehet,hogy a gyógyszer abbahagyàsa miatt összezavarodott a szervezeted,ès pàr nap mulva megjön a mensesed is.

Vagy tènyleg terhes vagy.

Csak a teszt tud biztosabbat mondani sajnos.

2014. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyon szeretném ha pozitiv lenne, de úgy érzem ha holnap tesztelnék akkor csak csalodott lennék az eredmény miatt. Várok még pár napot,hátha megjön rendesen.


Végül is évekig szedtem a gyógyszert,nem hiszem h sok esély van rá h egyből összejön

2014. jún. 13. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:

A doki nekem azt mondta, hogy a hormonok miatt a gyógyszer abbahagyása miatt az első nem védekezős hónapban nagyon jó esély van a terhességre. Ezen kívül, több kismamát ismerek, akik így estek teherbe, szóval van remény! :)


Nekem ugyanolyan tüneteim voltak, mintha meg akarna jönni, hasszúrka, mellfeszülés, a hasam még mindig meg van puffadva. Azt hittem, meg fog jönni, aztán 2 napos késésnél erős pozitívat teszteltem délutáni vizeletből!

5 hetes km

2014. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10ev gyogyszerszedes utan az elso honapban sikerult.vagyis tavaly aprilis vegen abbahagytam a gyogyszert es junius elejen terhes lettem.en a helyedben nem tudnek varni...rohannek tesztert.ja es en ugy felvoltam puffadva h 8hetesen rendes kismama hasam volt.:-)
2014. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teszteltem,sajnos nem vagyok terhes
2014. jún. 13. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszer után lettem babás (az első hónapban). 1 hét után lett pozi a teszt.
2014. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még mindig csak barna folyásom van. Se nem görcsölök,se semmi. Néha kicsit érzem mondjuk hogy szurkál a hasam.


És már kezd idegesiteni h ekkora a hasam,pedig nem eszem többet mint máskor meg semmi ilyesmi :/ vagy ennyit hiztam volna? :O a melleim már nem fájnak,de nagyobbak mint elötte voltak.


Annyira jó lett volna pedig ha baba lessz,de a teszt nagyon erős negativat mutatott csak :(


Na mindegy,köszönöm a válaszokat,jövő héten felkeresem a dokit mindenképp

2014. jún. 14. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!