Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy ennyire fáradt...

Normális hogy ennyire fáradt vagyok? 20/L

Figyelt kérdés
tegnap kb éjfél körül feküdtem le. Fél 7kor keltem. Elmentem egy 1,5 órás előadásra, aztán hazajöttem és annyira fáradt voltam hogy lefeküdtem aludni 2 órára... de még mindig nagyon fáradtnak érzem magam
2018. szept. 19. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 és fél óra alvással nem csoda.
2018. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez teljesen normális ennyi alvás után... Miért nem fekszel le korábban?

Igyál kávét.

2018. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj sirulinát és chlorellát.
2018. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért inna kávét? Inkább aludja ki magát, méghozzá rendszeresen, és ne igyon kávét, meg más koffeines italt se, hogy ne zavarjanak be az alvásciklusába.


Kérdező, az teljesen mindegy, hogy egy adott napon mi van, az a lényeg, hogy hosszú távon rendesen kialudd magad. Ha időnként nem sikerül, akkor majd lefekszel délután is aludni egyet, mint most, de ne csinálj belőle rendszert, hogy csak hat és fél órát aludj - főleg, ha normálisan akarod elvégezni az egyetemet úgy, hogy értelme is legyen, nem pedig csak túlélni akarod.

2018. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy most igyon meg egy kávét, ha még mindig ennyire K.O., biztos jót tenne neki, ha ma még valamit csinálnia kell és nem teheti meg, hogy álmoskodjon. Viszont én is azon a véleményen vagyok -írtam is-, hogy korábban kellene lefeküdnie alapvetően. :-)
2018. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!