Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez másnaposság? Mit tegyek?

Ez másnaposság? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap (azaz ma) kb 3-ig ittam, aztán aludtam 11-ig. Mindig alig bírok felkelni is, szédülök, gyenge vagyok. Ittam mar rengeteg vizet, ettem kiflit, de még mindig rosszul vagyok, remegek is, meg túlságosan érezhetően dobog a szivem. Hányingert vagy fejfájást nem tapasztaltam, de attól ez másnaposság, nem? Mikorra múlik el? Délelőtt olyan dolgokat láttam és hallottam, amik biztosan nem voltak ott. Nagyon megijedtem. Szerencsére az elmúlt.

Mit tudok tenni? Sajnos nincs itthon semmi, se tej, se húsleves, se vitaminok, felkelni meg nem bírok.


2018. szept. 23. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kellett volna ennyit inni. Emlékszem az eseményekre, beszélgetésekre, de hogy mennyit ittam pontosan, arról igazából fogalmam sincs.
2018. szept. 23. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:

* Délelőtt olyan dolgokat láttam és hallottam, amik biztosan nem voltak ott.


Te masszív alkoholista vagy? mert hogy a Delirium Tremens azoknál fordul elő kizárólag.

2018. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista. Sokat ittam egy családi eseményen.
2018. szept. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!