Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a hasam, mit tegyek?

Nagyon fáj a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


Tegnap reggeltől fáj a hasam. Olyan érzés, mintha valaki hason ütött volna, de nem ütött senki hason. Ha csuklok fáj az egész hasam, ha köhögök fáj, a ball felin, vagy középen, és hátul a derék is. Nagy WC-re járok, de olyan vékonykás a székletem, olyan darabkák, de nem véres. Nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet ez. Bevettem NOS-PA-t, de az sem segített, regalább böfögtem volna, de azt sem tudok.



Szerintetek mi lehet ez? Nagyon be vagyok pánikolva. Tegnap melóban egész nap fájt, azt gondoltam, hogy megőrülök, de ki kellett bírnom.


Kérlek segítsetek.

Köszönöm.


2018. szept. 27. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami vírusfertőzéstől gyomor-bél hurut. Vegyél be 1 szem Bolus adstringens és 5 szem széntablettát. Tarts diétát, igyál fekete teát és diólevél teát. Ha lázad nincs, akkor nagyobb baj nem lehet.
2018. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Dehogy nem! Én már kétszer voltam öngyilkos ez miatt!
2018. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!