Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenységre van valami,...

Frontérzékenységre van valami, gyógytea, vitamin, bármi ami használ? Fejfájás, álmosság, gyengeség! Hasonló valakinek?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek ilyenkor?

2018. szept. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ginzeng tabletát és ez nem vic.
2018. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód, rendszeres-változatos táplálkozás, sok folyadék, jó kondíció csökkenti a frontérzékenységet.
2018. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Sok folyadék és egy nagy séta a friss levegőn nekem hatásos fejfájás és álmosság ellen.
2018. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én borsmenta teát iszom, illetve próbálok vizet is többet. Flectort szoktam általában bevenni, vagy van egy erősebb kúp (fájdalomcsillapító) ami ilyenkor jó. Néha ha nincs hányingerem akkor egy erős kv is segít. Szerintem a séta hülyeség, csomoszor mentem ki a levegőre semmit se segített. Frontérzékeny vagyok én is, ma is a hidegfronttól olyan rosszul voltam hogy hánytam is. Próbálj sötét szobában pihenni mikor van lehetőséged, illetve csendben. A hideg vizes borogatás is segíthet. Jobbulást! :)
2018. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek :)
2018. szept. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!