Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van állandóan melegérzetem?

Miért van állandóan melegérzetem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta a leghűvösebb helyeken is melegem van. A barátaim/ismerőseim fáznak a környezetemben, amikor én szinte izzadok a forróságtól. Nem szedek semmilyen fogamzásgátlót és gyógyszereket sem. Lehet, hogy egyszerűen nem vagyok fázós típus, vagy állhat más probléma a tüneteim mögött?

17/L



2018. szept. 29. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
extrém korai petefészek kimerülés esélyes..
2018. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menny el orvoshoz mindenképp!
2018. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-túlműködés is lehet a háttérben, de van, aki egészségesen is ilyen. Nem tudom, sportolsz-e, milyen a testalkatod, ezek is megmagyarázhatják a jó hidegtűrő képességet. Volt egy ismerősöm, aki télen is pólóban és max. egy vékony, nyitott dzsekiben járt, egy másik pedig térdnadrágban :) Nekem pedig csizmában és kesztyűben is fáztak a végtagjaim...
2018. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fél éve nem táncolok, de az előtt rendszeresen sportoltam. Átlagos testalkatú vagyok (174 cm magas,65 kg)
2018. szept. 30. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!