Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj állandóan a hasam?

Mitől fáj állandóan a hasam?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van egész nap, mintha éhes lennék és azért fájna, mert régen ettem, éves közben sem múlik el, eszek rendesen, eleget. Viszont mikor a haverokkal elmentem sétálni meg dumálni, akkor nem gondoltam rá és el is múlt, hazajöttem, előjött. Nagyon sokat böfögöl intenzíven, főleg ha fekvés után felülök

2018. aug. 3. 22:31
 1/2 anonim válasza:
Orvosnál jártál már? Ha nem menjel el! A másik meg, hogy tereld el a figyelmedet róla! Gondolkozz máson, olvass vagy nézz videókat! De ha erdekel a photoshop azt is gyakorolhatod! Csak példákat mondtam! Ja és lehet WC-ned kell!
2018. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Skatebird ***** válasza:
Talán sok a gyomorsavad, idegességtől is fájhat. Ha már folyamatos, nem árt ellátogatni egy dokihoz. Jobbulást!
2018. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!