Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, ha nagyon...

Mitől lehet az, ha nagyon elnevetem magam, elkezdek sírni?

Figyelt kérdés

Először is: iszonyat ijesztő.

Másodszorra: tulajdonképpen vissza kell fognom magam, hogy ne bőgjem el magam, mert fura lenne, ha csak úgy elkezdenék sírni a nagy nevetések közepette.


Az utóbbi hetek elég stresszesen, kétségbeesetten teltek, szóval talán ezért lehet? Nem tudom. Biztos hiányzott már a nevetés :,)



2018. okt. 1. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki vagy készülve.. Nem lenne jobb ha inkább kiöntenéd a lelked netovábbját? mint sem idegösszeroppanással kórházba szenvedj?
2018. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a keserédesség az oka.
2018. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)

Tényleg jobban érzem/éreztem magam az után, hogy valakinek kicsit panaszkodhattam. :)

2018. okt. 1. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottad még azt, hogy vannak emberek akik annyira tudnak nevetni, hogy sírnak örömükben?
2018. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De, hallottam! :D

Csak ez nálam kicsit máshogyan jön elő.

Határozottan ritkábban nevetek, ráadásul amikor nevetek, akkor pedig sírhatnékom lesz. :,) Olyan szomorú sírás.

2018. okt. 1. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, évszázadok óta megfigyelték: egyik szemes sír, a másik nevet.
2018. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :D
2018. okt. 2. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakivel beszeld meg a problemaidat, esetleg pszichologussal. Meglatod, hogy sokkal jobb lesz
2018. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!